Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Singapur Singapore Cable Car

Ubytovanie Singapur Singapore Cable Car


Singapore Cable Car je jedným z najpôsobivejších spôsobov, ako si vychutnať nádherný pohľad na mesto Singapur z výšky. Je to tiež skvelé miesto na ubytovanie pre tých, ktorí hľadajú neopakovateľný zážitok.

Cable Car ubytovanie sa nachádza v blízkosti čarovného Mount Faber Park, ktorý je obľúbeným miestom pre rodinné výlety. Tento park ponúka nezabudnuteľné pohľady na prístav a horizont mesta. Pre milovníkov prírody sú v okolí dostupné rôzne turistické trasy.

V hoteli je k dispozícii celkovo 31 izieb a apartmánov, ktoré sú moderné a vkusne zariadené. Hostia si môžu vybrať medzi dvoma druhmi izieb - Deluxe a Executive. Každá izba má priestrannú kúpeľňu so sprchou, fénom a toaletnými potrebami.

Rošty zobrazujú novovytvorenú pixelovú mapu

Príjemný pobyt zaručuje aj klimatizácia, TV a refrigeračná skrinka. Z hotelovej izby hostia získajú jedinečný výhľad na Singapurský záliv. Nikdy nezabudnú na dokonale nádherný pohľad na Fairmont Singapore, The Fullerton Bay Hotel a Singapore Flyer.

Pre pobyt v Cable Car ubytovaní si hostia môžu objednať raňajky podané na terase, priamo v ich izbách, alebo si môžu vyraziť do blízkej kaviarne.

Pre tých, ktorí by radi vyskúšali niečo iné, ponúka Cable Car ubytovanie tiež špeciálne zážitky ako je večera v kabíne, kedy si môžu vychutnať jedlá z najvyšších hôr. Tento nezabudnuteľný zážitok podarí dokonať najromantickejšiu večeru s očarujúcim výhľadom z kabíny.

Cable Car ubytovanie je dokonalým miestom na prežitie romantického víkendu alebo niekoľkodňového pobytu v Singapure. Okrem nádherného výhľadu z hotelovej izby, ponúkne aj príjemné prostredie a možnosť vychutnať si jedinečné zážitky a atrakcie, ktoré Singapur ponúka.

Určite stojí za to si dopriať pobyt v tomto zaujímavom ubytovaní, ktoré dokáže zaistiť nezabudnuteľné zážitky a ktoré sa vyníma svojou jedinečnosťou a estetickou krásou.


Dovolenka Singapur Singapore Cable Car


Singapur je jedným z najdynamickejších a najatraktívnejších miest na svete. Toto mesto-krajinu je známe svojou futuristickou architektúrou, záľubou v technológii a kultúrnou rozmanitosťou. Keď sa k tomu pridá nádherný výhľad, Singapur sa stáva ideálnym cieľom pre dovolenku.

Ako už aj názov naznačuje, Singapur je spojený s celým ostrovom pomocou káblových lanoviek. Singapore Cable Car je skvelým spôsobom, ako sa prenášať medzi dvoma z najznámejších turistických atrakcií Singapuru - Mount Faber a Sentosa Island.

Trasa, ktorú káblovky prechádzajú, meria takmer 2 km a ponúka nádherný pohľad na Singapur, Singapurský prístav a Južné more. Káblovky sú tiež vybavené klimatizáciou, takže aj v horúcich letných mesiacoch sa vám bude časť prepravy javiť ako príjemné zmena.

Okrem toho, že je káblovka Singapore Cable Car praktickým spôsobom, ako sa prepraviť medzi Bodom Faber a Sentosou Islandom, je to aj jednoznačne najromantickejší a najneobvyklejší spôsob obdivovať nádhernú panorámu mesta Singapor s jeho modernou architektúrou, nočnými výhľadmi a prihladiť si celý priestor a krásu južného mora.

Ak ste na dovolenke s rodinou, určite nechajte svoje deti sledovať celú cestu kriekavými očami, keď sa lanová dráha pretáča medzi vysielačmi a piliere a kurzuje nad zálivom priamo k Sentosa Island inšpirovanú do ktorej sa môžete len zamilovať.

Pri plánovaní vašej dopravy treba pamätať, že Singapore Cable Car je otvorený iba od štvrtku po nedeľu, a to v čase od 8:45 hod. do 22:00 hod. Na jazdu káblovkou v rámci jednosmerného cestovania zaplatíte asi 35 dolárov singapurských, no ak sa rozhodnete pre návrat, táto cena sa zvýši na asi 50 dolárov singapurských.

Ak hľadáte neobvyklý a vzrušujúci spôsob, ako nadýchať sa veľkomesta, Singapore Cable Car je perfektným východiskom pre záujemcov o nádherné výhľady, zažiť nezabudnuteľné chvíle a vrhnúť sa dobrodružstvo.


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Singapore Cable Car


Q: Koľko stojí lístok na jednu jazdu kabínkou?
A: Cena lístka na jednu jazdu závisí od toho, na akú trasu sa vyskytujete a od toho, či máte akékoľvek zľavy. Ceny sa pohybujú od 26 SGD až po 35 SGD.

Q: Aké sú otváracie hodiny Singapur Singapore Cable Car?
A: Prevádzky sú rôzne v závislosti na ročnom období. Na letné obdobie prevádzka prebieha od 8:45 do 22:30 a na zimné obdobie od 8:45 do 22:00.

Q: Kde sa môžem v kabínke kúpiť nápoje alebo občerstvenie?
A: Na kabínkach linky só musíte zakúpiť celú súkromnú jazdu, takže vám bude k dispozícii celá kabínka pre vás a vašich spolucestujúcich. V kabínkach linky Sentosa sí môžete pred nakupovaním zakúpiť falhšom, nápoje a občerstvenie.

Q: Aké výhľady z kabínky môžem očakávať?
A: Výhľady z kabínky sú nádherné a ponúkajú panoramatické výhľady na mestskú krajinu Singapuru, morie a na niektoré z najvýznamnejších atrakcií, ako napríklad Sentosa Island.

Q: Koľko osôb sa zmestí do jednej kabínky?
A: Jedna kabínka sa zmestí až štyroch osôb.

Q: Ako dlho trvá celá jazda kabínkou?
A: Dĺžka kabínkových jazd závisí od toho, na akú trasu sa vydávate. Jazda po linke Sentosa sí trvá asi 10 minút a jazda po linke só trvá asi 30 minút.

Q: Aké sú možnosti platby za lístky?
A: Môžete platiť hotovosťou alebo kreditnými kartami Visa alebo Mastercard.

Q: Je možné si zakúpiť lístok online?
A: Áno, lístky si môžete zakúpiť online. Stačí navštíviť oficiálnu stránku Singapur Singapore Cable Car.

Q: Musím mať vstupenku vopred rezervovanú alebo môžem si ju zakúpiť priamo na mieste?
A: Môžete si kúpiť lístky priamo na mieste, ale v horších sezónach môže byť vstup na linke obmedzený kvôli plnosti a môžete si ušetriť čas vstupenkou vopred rezervovanou.

Q: Je Singapur Singapore Cable Car bezpečný spôsob prepravy?
A: Áno, Singapur Singapore Cable Car je veľmi bezpečný spôsob prepravy. Kabínky sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne bezpečie a majú moderné bezpečnostné zariadenia.


Letenka Singapur Singapore Cable Car


Singapore Cable Car je káblová doprava, ktorá je jediným spôsobom, ako sa dostať z Mount Faberu na Sentosu ostrov v Singapure. Táto populárna atrakcia je otvorená už od roku 1974 a stala sa jednou z najikonickejších turistických atrakcií v krajine.

Jazda kabínou v Singapur Cable Car je úplne jedinečným zážitkom, ktorý umožňuje návštevníkom obdivovať panoramatický výhľad na Singapursky prístav, Marina Bay, Sentosa a mnoho iných zaujímavých miest v meste. Je to najlepší spôsob, ako si vychutnať krásu tohto mesta z pohodlia kabíny.

Káblová doprava má dve trasy, ktoré sa roztiahnu od Mount Faber do Sentosa. Prvá trasa sa nazýva "Mount Faber Line" a druhá sa nazýva "Sentosa Line". "Mount Faber Line" ponúka jedinečný výhľad na panorámu mesta a ponúka návštevníkom príležitosť vychutnať si jedinečný výhľad na krásne záhrady v Sirlingu.

"Sentosa Line" na druhej strane umožňuje návštevníkom prístup k popularizovaným turistickým atrakciám ako Universal Studios, Adventure Cove Park, dekorované pláže a mnoho ďalších zaujímavých miest.

Jazda na Singapur Cable Car môže byť pre niektorých ľudí trochu strašidelná, ale treba uznávať, že je to úplne bezpečná zábava pre všetkých, ktorí ju chcú vyskúšať. Káblové vozidlá sú pevne ukotvené na lanách a zabezpečené bezpečnostnými opatreniami, aby sa zabránilo prípadným nešťastiam.

Celková dĺžka trasy kabín v Singapur Cable Car je viac ako tri kilometre a zvyčajne zaberie približne 15 minút, aby sa dostali z jedného konca na druhý. Návštevníci môžu využiť celodenné lístky, ktoré im umožnia časté jazdy počas dňa.

Celkovo je Singapur Singapore Cable Car jedinečnou atrakciou, ktorá výrazne prispieva k prekrásnej panoráme Singapuru. Je to skvelý zážitok pre turistov a miestnych obyvateľov, ktorí chcú skúsiť niečo nové a zároveň čarovné v tomto úžasnom meste.


Počasie Singapur Singapore Cable Car


Singapur je jedno z najkrajších miest na svete a jedným z jeho najvyhľadávanejších miest je lanovka Singapore Cable Car. Pre tých, ktorí by chceli zažiť tento zážitok, by iste bolo užitočné vedieť, aké je počasie v Singapure.

Singapur má ročné teploty okolo 30°C a vlhkosť okolo 80%. Príjemné počasie a nízka vlhkosť sú pre návštevníkov najlepšie v období medzi februárom a aprílom a medzi augustom a októbrom. V tomto období je návšteva Singapuru oveľa príjemnejšia a lanovka Singapore Cable Car môže byť skutočnou lahôdkou.

V ostatných mesiacoch sa môže vlhkosť zvýšiť a počasie býva nepríjemné, najmä v júli, keď prichádza monzúnové obdobie. Vykonať let však môžete aj v tomto období, iba by ste mali byť pripravení na prípadné prekážky a zmeny plánov.

Obdobie medzi júnom a augustom býva najjednoduchšie na rezervácie a ceny sú tiež o niečo nižšie ako v ostatnom období. Výhodou návštevy Singapuru v tomto období sú aj menej rušné ulice a atrakcie.

Lanovka Singapore Cable Car je zážitkom, ktorý nikdy nezabudnete a ktorý by ste si mali užiť pri akejkoľvek návšteve Singapuru. Bez ohľadu na to, ako sa vyvíja počasie, bude vaša cesta v lanovke určite nezabudnuteľná. Stačí len zvoliť ten správny čas a nechať sa unášať na pohľadové miesta a majestátne krajiny Singapuru.


Najväčšia online ponuka leteniek

Garantovaná najnižšia cena

98% spokojných zákazníkov

Najvýhodnejšie lety po celom svete

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky