Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Samoa Namua Island

Najčastejšie otázky a odpovede Samoa Namua Island


Je mi ľúto, ale neexistuje dostatočné množstvo informácií na zodpovedanie tejto otázky. Mohli by ste mi prosím poskytnúť viac konkrétnych pokynov alebo informácií, pre ktorú by som mohol poskytnúť odpovede?


Letenka Samoa Namua Island


Samoa Namua Island je malý a tichý ostrov v južnom Pacifiku, ktorý ponúka nezabudnuteľné zážitky pre turistov, ktorí túžia za dobrým kúskom dobrodružstva. Ostrov je ideálny pre tých, čo sa chcú vymaniť z každodenného života a prežiť niečo unikátne.

Ak cestujete do Namua Island, musíte si zabezpečiť letenky do letiska Faleolo na Samoe, ktoré sa nachádza približne 15 minút od hlavného mesta Apia. Letenky do Samoy môžete rezervovať online alebo sa obrátiť na cestovné kancelárie, ktoré Vám pomôžu vybrať najlepší letový spôsob a termín.

Po prílete do letiska Faleolo sa môžete dostať na Namua Island veľmi ľahko. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa tam dostať, ale najbežnejší spôsob je cestovať trajektom z dediny Saleloga, ktorá sa nachádza na západnom pobreží Samoy. Cesta trajektom trvá približne 30 minút a ponúka krásnu panorámu okolo ostrovov Savaii a Upolu.

Po príchode na Namua Island sa dostanete do rajského prostredia, kde sa môžete oddýchnuť v príjemnom tichom prostredí a pozorovať miestnu faunu a flóru. Namua Island je známy svojimi krásnymi plážami, kde sa môžete kúpať a relaxovať pod palmami. Môžete tiež vyskúšať rôzne vodné športy, ako napríklad šnorchlovanie a potápanie a objaviť podmorský svet.

Ak máte chuť na dobrodružstvo, môžete ísť na túry do prírody a medzi skalnaté výčnelky s nádherným výhľadom na okolité ostrovy. Ostrov tiež ponúka prechádzky s kajakmi a šnorchlovanie okolo korálových útesov a mnohé ďalšie ľahké aktivity.

Keďže Namua Island je malý a tichý ostrov, je tu len obmedzená ponuka potravín a nápojov. Preto je potrebné sa pred cestou zásobiť určitými potravinami a pitnými vodami. Napriek tomu, miestni obyvatelia sú veľmi priateľskí a radi sa postarajú o svojich hostí a pomôžu im s potrebami počas celého pobytu na ostrove.

Všeobecne platí, že cestovanie na Samoa Namua Island je ideálne pre tých, ktorí sa chcú vymaniť z každodenného stresu a zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo. Rezervácia leteniek na Samoa a plánovanie cesty na Namua Island sú jednoduché a možno si vždy vybrať z rôznych možností podľa Vašich potrieb. Teda, ak hľadáte miesto na oddych a pokoj, Samoa Namua Island je určite jedno z miest, ktoré Vám ponúka takýto zážitok.


Dovolenka Samoa Namua Island


Samoa je malá tichomorská krajina, ktorá sa skladá z dvoch hlavných ostrovov a desiatok menších ostrovov. Táto krajina je obľúbeným miestom pre turistov, ktorí hľadajú tropické prostredie s plážami, riadnou dávkou dobrodružstva a príležitosťou zažiť novú kultúru. Dobre si vyberte svoje miesto v krajine ležiacom v západnej časti Tichomoria a odpočívajte na nádherných plážach, pozorujte zvieratá alebo objavujte múzeá. Väčšina turistov sa sústredí na hlavný ostrov Upolu, ale Namua Island nie je o nič menej kúzelné miesto.

Namua Island je malý ostrov v južnom Tichomorí, ktorý patrí k Samoe. Nachádza sa len 10 minútovou lodnou jazdou od Upolu ostrova a svojím okolím láka turistov z celého sveta. Hlavnou atrakciou sú jeho zlatisté piesočné pláže obklopené pralesmi. Okolo pokojného Namua Island tiež nájdete krásne korálové útesy, ktoré lákajú mnohých návštevníkov na skvelé potápanie.

Namua Island je malý a obklopený prírodným krásnym, a preto nie je tu ani hotelová zóna alebo veľké reštaurácie. Luxusné bungalovy vám umožňujú nocovať priamo na pláži a užívať si úžasné výhľady a príležitosti k potápaniu sa a šnorchlovaniu.

Ak hľadáte upokojujúcu dovolenku bez veľkého turistického ruchu, Namua Island bude pre vás dokonalé miesto. Pokojné prostredie, krásne pláže a možnosti k potápaniu robia toto miesto ideálnym pre rôzne druhy návštevníkov. Môžete si užívať slnko a piesok, potápať sa v krištáľovo čistých vodách s množstvom rybiek a korálov, alebo len tak relaxovať a obdivovať prírodnú krásu.

Samoa Namua Island je pre vás určite miesto, na ktoré by ste sa mali pozrieť, ak hľadáte oázu kľudu a krásnu krajinu, ktorá vás prevznešie. Užite si dobrodružstvo v tropickom svete a zažite nezabudnuteľnú dovolenku v Samoe.


Počasie Samoa Namua Island


Samoa Namua Island je ostrov v štáte Samoa v južnom Tichom oceáne. Ostrov je známy svojim krásnym a tropickým počasím. Nižšie sa pozrieme na to, čo môžete očakávať počas návštevy ostrova Samoa Namua.

Teploty

Teploty na ostrove Samoa Namua sú väčšinou celý rok veľmi teplé. Počas dňa môžete očakávať teploty okolo 30 ° C a v noci klesajú na približne 24 ° C. Najteplejšie mesiace sú december a január a najchladnejšie mesiace sú jún a júl.

Dažde

Ostrov Samoa Namua má tropické dažďové obdobie. Hlavné dažďové obdobie sa väčšinou vyskytuje od novembra do marca, kedy je veľa zrážok. To znamená, že počas tejto doby môže pršať aj niekoľko dní po sebe. Keďže je ostrov blízko rovníka, počasie sa môže rýchlo meniť, preto je dôležité mať pripravené príslušné oblečenie.

Vietor

Ostrov Samoa Namua má silné vetry počas celej sezóny, najmä v období, keď sa vyskytujú cyklóny. Cyklóny môžu byť veľmi nebezpečné pre ostrovy v Tichom oceáne, a preto je dôležité počúvať miestne správy a varovania.

Slnečné žiarenie

Počasie na ostrove Samoa Namua je známe svojimi dlhými dni plnými slnka. Je dôležité chrániť sa pred neustálym oslnením hlavne v období, kedy sa slnko najviac pečie. Kvôli blízkosti rovníka môže byť slnečné žiarenie veľmi intenzívne a môže vyvolať spálenie pokožky.

Celkovo možno povedať, že počasie na ostrove Samoa Namua je príjemné a priaznivé pre väčšinu turistickej sezóny. K tomuto ostrovu sa môžete vybrať s kľudným svedomím počas celého roka, ale môj tip je chodiť v období od mája do októbra, kedy je najmenej dažďových dní, a vychutnať si krásne a teplé počasie.


Ubytovanie Samoa Namua Island


Informácie o ubytovaní na Samoe Namua ostrove

Samoa Namua Island je malý ostrov v Tichom oceáne a je súčasťou Južného Pacifiku. Ostrov je známy svojou neobyčajnou flórou a faunou a pre svoje nádherné pláže a koralové útesy. Ak hľadáte oddycho, ale zároveň lákajú dobrodružstvá, Samoa Namua Island je ideálne miesto pre vás.

Ako získať ubytovanie na Samoe Namua ostrove

Ak sa rozhodnete navštíviť Samoa Namua Island, máte na výber medzi rôznymi typmi ubytovania. V súčasnosti sa tu nachádza len jeden hotel, ktorý poskytuje možnosť ubytovania v pokojoch a bungalovoch priamo na pláži.

Hotel Naonao Beach Fales

Naonao Beach Fales je malý, ale útulný hotel, ktorý sa nachádza na juhovýchodnom pobreží ostrova. Na hoteli nájdete rôzne druhy plážových chatiek, ktoré sú vybavené základnými zariadeniami. Pokoje v hoteli sú pomerne skromné, ale postele sú pohodlné a umožňujú kvalitný spánok. Kúpeľne a toalety sú spoločné a nachádzajú sa v blízkosti bungalovov.

Ak hľadáte niečo trochu špeciálne, ponúka hotel aj zážitkové ubytovanie – tradičné samojské chatky s vlastnou terasou a výhľadom na ocean. Toto ubytovanie vám umožní preskúmať krásy ostrova v jeho prirodzenej a autentickej podobe.

Strava v Naonao Beach Fales hoteli

Hotel Naonao Beach Fales ponúka svojim hostiam stravovanie v reštaurácii na pláži. V reštaurácii sa podáva tradičná samojská kuchyňa, ktorú si môžete vychutnať na terase s nádherným výhľadom na Tichý oceán. Špecializáciou reštaurácie sú zväčša rôzne ryby a morské plody pripravené v koreniach a dochutené kokosovým mliekom.

Aktivity na Samoe Namua ostrove

Ak si chcete urobiť prestávku od prekrásnej pláže a usporiadať si deň plnej zážitkov, nie je problém. Na Samoa Namua Island je možné zapojiť sa do rôznych aktivít – na výber sú napríklad potápanie, šnorchlovanie, plachtenie a turistika. Môžete sa tiež vydať na výlety do okolitých dediniek, kde získate možnosť zoznámiť sa s kultúrou a tradíciami autochtoných obyvateľov.

Záver

Samoa Namua ostrov je skutočnou perličkou Južného Pacifiku. Ubytovanie v hoteli Naonao Beach Fales poskytuje pohodlie a pokoj, ktorý budete potrebovať na dobíjanie batérií. Výhodou tohto ubytovania je tiež možnosť zúčastniť sa na rôznych aktivitách, ktoré ostrov ponúka. Takže, neváhajte a vydajte sa na tento úžasný ostrov a zažite krásy pozemkých rajov.


Najväčšia online ponuka leteniek

Garantovaná najnižšia cena

98% spokojných zákazníkov

Najvýhodnejšie lety po celom svete

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky