Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Juhoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)

Letenka Juhoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Bloukrans Bridge, located in the beautiful Tsitsikamma region of South Africa, is one of the most famous bungy jumping spots in the world. The bridge is situated on the border of the Eastern Cape and Western Cape provinces and stands at an impressive height of 216 metres, making it the highest commercial bungy jump bridge in the world.

If you're an adrenaline junkie looking for an adventure, then a visit to Bloukrans Bridge to take part in this exhilarating activity should definitely be on your list. The jump itself is a once in a lifetime experience, and while it can seem daunting at first, the rush you experience when you take the leap is like no other.

But before you get to the exhilarating part, you'll need to prepare yourself for the jump. After signing the necessary paperwork and payment, you'll be weighed and given a bracelet with your weight on it. You'll then make your way to the top of the bridge, where a team of trained professionals will provide a safety briefing and guide you through the process.

Once you're strapped into your harness and have double-checked everything, it's time to take the leap! You'll have the option of jumping solo or tandem, and the jump itself lasts between five and seven seconds. The feeling of free-falling towards the ground is indescribable, and as you reach the bottom of the jump, you'll feel a sense of euphoria that you'll never forget.

After your jump, you'll receive a certificate and a video of your experience that you can watch again and again to relive the thrill of the experience. You'll also have the opportunity to purchase merchandise and souvenirs as a reminder of your trip to this incredible place.

To get to Bloukrans Bridge, you can either rent a car or take a shuttle from nearby towns such as Plettenberg Bay or Knysna. There are also a variety of accommodation options in the area if you want to extend your stay and explore the surrounding region.

In conclusion, if you're looking to experience the thrill of a lifetime, then bungy jumping at Bloukrans Bridge is an activity you definitely shouldn't miss. So why not book your tickets now and get ready to take the leap of faith?


Dovolenka Juhoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Juhoafrická republika je známa svojou krásnou prírodou, bohatou históriou a adrenalinovými aktivitami. Jednou z najpopulárnejších atrakcií pre dobrodruhov je bungy jumping zo mosta Bloukrans Bridge.

Most Bloukrans Bridge sa nachádza v provincii Východný Kapský, asi 40 km juhozápadne od mesta Plettenberg Bay. Je to najvyšší komerčný most na svete, ktorý je určený pre bungy jumping. Výška mosta je 216 metrov a je to naozaj neprehliadnuteľný kúsok v krajine.

Ak sa rozhodnete pre bungy jumping zo mosta Bloukrans Bridge, musíte sa registrovať v centre pre dobrodružstvo v blízkosti mosta. Tam dostanete potrebné inštrukcie a bezpečnostné vybavenie. Potom vás privezú k mostu, kde sa už nachádza čakajúce tímov, ktoré o vás postarajú.

Počas jazdy na most získate neuveriteľný výhľad na okolitú krajinu a riadnu dávku adrenalínu. Keď sa dostanete na most, váš srdce bude biť rýchlejšie ako obvykle. Po krátkom poradenstve so skúsenými inštruktormi si obujete vaše špeciálne pružiny a vydáte sa k mostu.

Bungy jumping zo mosta Bloukrans Bridge je naozaj zážitok na celý život. V ten moment, keď odrazíte sa od mosta, cítite sa ako voľný vták. Letíte cez kaňon a máte pocit, že sa ocitnete na konci sveta. Keď sa špeciálne pružiny už neotrasi, upriamite zrak na vtáka alebo na kaňon a cítiť, že ste živí.

Po bungy jumping si môžete zrelaxovať v kaviarni, kde je k dispozícii široký výber jedál a nápojov, aby ste si doplnili energiu. Môžete si tiež zakúpiť fotku alebo video z vášho skoku ako spomienku.

V Juhoafrickej republike je veľa zaujímavých miest a Bloukrans Bridge patrí medzi tie najzaujímavejšie. Bungy jumping zo mosta Bloukrans Bridge je skutočne nezabudnuteľným zážitkom pre každého dobrodruha, ktorý sa rozhodne navštíviť Kráľovstvo divokých zvierat.


Počasie Juhoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Juhoafrická republika je známa svojou krásnou prírodou, exotickou faunou a florou a množstvom aktivít, ktoré ponúka. Jednou z najpopulárnejších aktivít je bungy jumping, ktorý sa robí z Bloukrans Bridge. Táto aktivita je obľúbená medzi turistami a miestnymi obyvateľmi.

Bloukrans Bridge sa nachádza v juhozápadnej časti Juhoafrickej republiky, v blízkosti mestečka Storms River. Je to najvyšší most na africkom kontinente s výškou 216 metrov. Bungy jumping z Bloukrans Bridge je najsťaženejší skok, ktorý si človek môže vyskúšať.

Počasie na Bloukrans Bridge by mohlo byť dôležité pre turistov, ktorí chcú vyskúšať túto adrenalínovú aktivitu. Juhoafrická republika má mierne subtropické podnebie s veľkým množstvom slnečných dní a relativne malým počtom dní s dažďom.

Letné obdobie v Juhoafrickej republike trvá od novembra do marca s teplotami dosahujúcimi 28 až 30°C. To môže byť perfektné počasie pre bungy jumping pre tých, ktorí majú radi teplo a slnečné dni. V zime (máj až september) je chladnejšie a suššie s teplotami v priemere 15 až 20°C.

Aj keď väčšina dní na Bloukrans Bridge je veľmi slnečných a suchých, môžu tu nastávať aj občasné búrky a dážď. Preto je dôležité, aby turisti mali vhodné oblečenie a zariadenie, ak sa rozhodnú pre bungy jumping v období s vyššou pravdepodobnosťou dažďa.

Bez ohľadu na počasie si však môžete byť istí, že skok z Bloukrans Bridge poskytne nezabudnuteľný zážitok. Z tohto miesta sa budete môcť pozerať do kaňona Belowkrans a na okolitú prírodu. A po skoku si budete môcť prejsť krásnymi plážami, národnými parkami a inými atrakciami, ktoré Juhoafrická republika ponúka.


Ubytovanie Juhoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Juhoafrická republika je známa svojimi nádhernými scenériami a adrenalinovými športmi. Medzi jedným z najobľúbenejších adrenalinových športov patrí bungy jumping.

Bloukrans Bridge je jedným z najznámejších miest na svete, kde si môžete vyskúšať skok z mosta. Bloukrans Bridge sa nachádza v juhoafrickej provincii Východný Kapsko a je najvyšším mostom pre bungy jumping na svete s výškou 216 metrov. Tento most je tiež určený ako významná turistická atrakcia.

Čo sa týka ubytovania, na mieste sa nachádzajú rôzne hotely a penzióny, kde si môžete zarezervovať svoj pobyt. Najbližšie ubytovanie je asi vo meste Natures Valley, ktoré sa nachádza asi 20 km od Bloukrans Bridge. Mesto ponúka rozličné typy ubytovania od luxusných hotelov po penzióny s nižšou cenou.

Celé miesto je obklopené nádhernou prírodou, ktorá túto lokalitu robí tak obľúbenou. Okolo mosta sa nachádza národný park Garden Route National Park, ktorý ponúka možnosť pozorovať rôzne druhy zvierat a rastlín. Pre milovníkov turistiky a cyklistiky je terén posiaty turistickými chodníkmi a cyklotrasami.

Ak sa rozhodnete pre skok z mosta, určite neprehliadnite viac ako 10 sekund trvajúci pád zo 216 metrov. Skúsený tíme instruktorov a pomôcok vám poskytnú bezpečný a nepozabudnuteľný zážitok. Ak sa vám to podarí dokončiť, dostanete aj certifikát.

Celkovo, ubytovanie a bungy jumping na Bloukrans Bridge ponúka jedinečný zážitok pre každého návštevníka Juhoafrickej republiky. Skok z mosta a pri tom nádherná príroda vám poskytne zážitok, ktorý si budete pamätať ešte dlho po vašej návšteve.


Najčastejšie otázky a odpovede Juhoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


1. Je bezpečné skákať z Bloukrans Bridge?
- Áno, prevádzkovateľia bungy jumpingu majú prísnu bezpečnostnú politiku a vykonávajú pravidelné štandardné údržby na vybavení.

2. Aká je dĺžka skoku z Bloukrans Bridge a koľko stojí?
- Skok z Bloukrans Bridge trvá približne 5 sekúnd a stojí okolo 2 000 juhoafrických randov.

3. Potrebujem špeciálnu prípravu alebo zručnosti pred skokom?
- Nie, pred skokom Vás naučia potrebnú techniku a vybavenie Vám poskytnú prevádzkovatelia.

4. Aké je minimálne a maximálne vekové obmedzenie pre skok z Bloukrans Bridge?
- Minimálne vekové obmedzenie je 14 rokov a sú potrebné súhlasné listy od rodičov alebo zákonných zástupcov. Maximálne vekové obmedzenie nie je stanovené.

5. Je potrebné si rezervovať miesto na skok vopred?
- Áno, je vhodné si zarezervovať miesto na skok vopred, pretože miesta na skoky sú obmedzené.

6. Môžem si so sebou zobrať fotoaparát alebo kameru?
- Nie, prevádzkovatelia nepovoľujú, aby návštevníci so sebou skákali s fotoaparátom alebo kamerou. Avšak, poskytujú profesionálne fotenie a filmovanie, ktoré si môžete zakúpiť po skoku.

7. Aké je odporúčané oblečenie pre skok z Bloukrans Bridge?
- Odporúča sa pohodlné oblečenie a vhodné topánky pre aktivity na voľnom priestranstve.

8. Je povolené skákať s doplnkami, ako je napríklad okuliare alebo bižutéria?
- Nie, prevádzkovatelia nedovoľujú skákanie so sebou žiadnych doplnkov, pretože by mohli narušiť bezpečnosť skoku.


Najväčšia online ponuka leteniek

Garantovaná najnižšia cena

98% spokojných zákazníkov

Najvýhodnejšie lety po celom svete

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky