Hľadajte najlepšie ponuky leteniek

Jamajka Mystic Mountain

Letenka Jamajka Mystic Mountain


Jamajka je známa po svojich krásnych plážach a karibskom životnom štýle. Ak ste sa však stretli s toužbou vidieť Jamajku z iného uhla pohľadu, Mystic Mountain by mal byť na vašom zozname miest, ktoré treba navštíviť. Mystic Mountain je horský park, ktorý sa nachádza v Ocho Rios na severe Jamajky a je miestom, kde sa môžete vydať na nezabudnuteľnú jazdu späť do prírody Jamajky.

Existuje mnoho spôsobov, ako sa dostať na Mystic Mountain, vrátane taxíka, autobusu alebo pohodlnej prepravy súkromným vozidlom. Je však možné sa tam dostať aj vďaka letenke Jamajka Mystic Mountain. Tento zážitok vám umožní cestovať počas jazdy na Mystic Mountain na vlastnej koži.

Letenka Jamajka Mystic Mountain začína výstupom na vrchol konečnou stanicou lanovky, kde sa nachádza mnoho rôznych atrakcií a zábavy v prírode. Okolo Mystic Mountain sa nachádza nádherný výhľad na oblasť a tento zážitok je pre všetkých, ktorí hľadajú adrenalínové zážitky a chcú urobiť niečo odlišné od iných turistov, nezabudnuteľným zážitkom.

Mystic Mountain ponúka aj množstvo ďalších aktivít, ako napríklad zipline, jazda na horských bicykloch alebo jazda na bobsleigh. Tieto atrakcie sú však dodatočne účtované a je potrebné si na ne zakúpiť lístok. Cena lístka na lanovku vrátane letenky Jamajka Mystic Mountain sa pohybuje okolo $75. Ako súčasť vstupenky získate aj vstup na Kaffeehaus Mystic a návštevu interaktívneho parku džungle.

Ak sa rozhodnete zakúpiť si letenku Jamajka Mystic Mountain, určite nebudete sklamaní. Tento zážitok vás prenesie do prírodného sveta Jamajky a poskytne vám nezabudnuteľné spomienky spojené s oblasťou Ocho Rios. Od unikátnych výhľadov, cez osviežujúce dážďové lesy až po rýchle a vzrušujúce horské atrakcie, Mystic Mountain je skutočne miesto, ktoré stojí za návštevu.


Ubytovanie Jamajka Mystic Mountain


Jamajka je magický ostrov, na ktorom nájdete všetko, čo si turista môže želať – od pláží s bielym pieskom po kultúrnu a históriu. Jedným z najnavštevovanejších miest na ostrove je Mystic Mountain, obľúbená atrakcia, ktorú môžete vidieť z diaľky. Ak túžite po nezabudnuteľnej dovolenke na Jamajke, Mystic Mountain ponúka luxusné ubytovanie, ktoré bude pre vás napriek svojej cene jedinečné a zážitkové.

Mystic Mountain sa nachádza v meste Ocho Rios a je vzdialená len pár minút chôdze od svetoznámych Dunnových ríek. Tento zaujímavý komplex ponúka viac než 1000 akrov prírody, plné exotických rastlín a zvierat. Okrem toho môžete vidieť rôzne typy vtákov, ako papagáje, sokoly alebo kolibríky.

Ubytovanie v Mystic Mountain je skutočne špičkové. Môžete si vybrať z 44 izieb, z ktorých každá je vyzdobená s vynikajúcim vkusom a zároveň sú len zopár metrov od krásnej prírody, ktorú ponúka Mystic Mountain. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, TV a nábytkom pre vaše pohodlie.

Okrem samotného ubytovania máte na výber niekoľko zábavných aktivít, ktoré sú vám k dispozícii počas vášho pobytu. Môžete si zahrať golf, tenis alebo prechádzať sa po botanických záhradách a pozerať si krásne rastliny a netradičné zvieratá. Okrem toho, môžete navštíviť stredisko wellness, ktoré ponúka niekoľko procedúr pre vaše telo a dušu.

Ale to nie je všetko. Najúžasnejšou atrakciou Mystic Mountain je jazda na bobovom drahom. Tento zážitok bude pre vás nezabudnuteľný a určite ho odporúčame. Pre fanúšikov adrenalínu ponúka Mystic Mountain zipline, ktorým si môžete vychutnať pohľad na krásne okolité prostredie.

Okrem toho môžete vychutnať skvelé jedlo v miestnej reštaurácii. Reštaurácia ponúka rôzne druhy kuchýň, vrátane kari, ryby, výbornej kávy a dokonca aj dezertov. V reštaurácii môžete chutiť autentickú miestnu kuchyňu, ktorá je tradičná pre Jamajku.

V Mystic Mountain si každý príde na svoje. Od zábavy po relax, počas pobytu na Jamajke v Mystic Mountain si užijete niekoľko nezabudnuteľných dní v luxusnom prostredí.


Najčastejšie otázky a odpovede Jamajka Mystic Mountain


1. Aké aktivity ponúka Mystic Mountain?

Mystic Mountain ponúka aktivity ako zjazd na boboch, zážitok na zip line, návštevu výhľadových plošín, výlety džungľou v lanových vozidlách, návštevu vodopádu a mnoho ďalších.

2. Ako sa tam dostanem?

Mystic Mountain sa nachádza v blízkosti mesta Ocho Rios na Jamajke. Najjednoduchší spôsob ako sa tam dostať je taxíkom alebo si môžete prenajať auto.

3. Koľko stojí vstup?

Ceny vstupu sa líšia v závislosti od aktivity, ktorú si zvolíte. Ceny za jednu aktivitu sa pohybujú od 50 do 100 USD.

4. Ako dlho trvá návšteva?

Doba návštevy závisí od toho, koľko aktivít si zvolíte. Priemerná dĺžka návštevy je približne 3 až 4 hodiny.

5. Je to vhodné pre deti?

Áno, Mystic Mountain ponúka aj aktivity pre deti, ako napríklad rodinný zážitok na zip line.

6. Je potrebné si rezervovať miesto?

Rezervácia miesta nie je nutná, ale je odporúčaná, najmä počas hlavnej sezóny.

7. Aké sú otváracie hodiny?

Mystic Mountain je otvorený denne od 9:00 do 17:00.

8. Môžem si tam aj niečo zjesť a vypiť?

Áno, na mieste je reštaurácia, kde sa dajú získať občerstvenia a nápoje.

9. Môžem tam nakúpiť suveníry?

Áno, na mieste sa dajú zakúpiť rôzne suveníry a darčeky.

10. Je tam aj ubytovanie?

Nie, Mystic Mountain neponúka ubytovanie.


Počasie Jamajka Mystic Mountain


Jamajka Mystic Mountain je miesto, kde počasie je zvyčajne teplé a vlhké. Toto miesto má tropické podnebie, ktoré je dosť konzistentné po celý rok. Priestor je zväčša pokrytý hustými dažďovými lesmi, ktoré zabezpečujú ochranu pred prílišným slnkom a umožňujú rovnakú teplotu po celý deň.

V lete, ktoré trvá od júna do septembra, sa teploty pohybujú medzi 28°C a 32°C. Je to najteplejšie obdobie v priebehu roka. Cez deň sú skôr slnečné a vlhké, ale v noci sa objavia menšie dažďové vločky, ktoré chladia atmosféru.

V zime, ktoré trvá od novembra do februára, sú teploty o niečo nižšie, ale stále sú pohodlné pre turistov. Počas týchto mesiacov môžete zažiť nádherné slnečné dni so slnečným svitom alebo menšie dažde, ktoré pomáhajú ochladiť vzduch.

Najlepšie obdobie na návštevu Jamajky Mystic Mountain je v období od marca do júna, kedy sú teploty mierne a patril by k tiež naj suchšej sezóne. V týchto obdobiach je veľa slnečných dní a len málo daždivých dní. Turisti môžu vychutnať rôzne aktivity a len tak sa osviežiť v príjemnom počasí.

Keďže Jamajka Mystic Mountain je podnebie zvyčajne vlhké, je dôležité si zobrať vhodnú odev, ktorý sa vám bude pohodlne nosiť v teplej a vlhkej klíme. Odporúča sa nosiť ľahké a vzdušné oblečenie, ktoré má schopnosť absorbovať pot, ale aj chrániť pred slnkom.

V záverečnom zhodnotení, jamajské Mystic Mountain má veľmi priaznivé počasie s vysokými teplotami a vlhkým ovzduším po celý rok. Navštívte toto miesto v období od marca do júna, aby ste mohli vychutnať nádherné slnečné dni a výlety po jedinečnej krajine.


Dovolenka Jamajka Mystic Mountain


Jamajka je krásna krajina plná exotické krásy a turistických atrakcií. Ak hľadáte niečo úplne nové a záživné pre svoju nasledujúcu dovolenku, potom vám odporúčame navštíviť Mystic Mountain na Jamajke.

Mystic Mountain je turistická atrakcia, ktorá sa nachádza v oblasti Ocho Rios. Je to miesto, kde sa môžete zabaviť a užiť si pravú dovolenkovú atmosféru.

Po príchode na miesto vás privíta krásny výhľad na okolité hory a exotickú prírodu. Môžete sa tu prejsť po závesných mostoch, ktoré vás zavedú cez koruny stromov, čo je úžasný živý kokon zelene, kde môžete pozorovať rôzne druhy vtákov a zvierat.

Ako ďalšia z atrakcií, je k dispozícii aj uspokojenie pre adrenalínových nadšencov. Môžete sa preháňať na horských rollercoastroch, ktoré sú jedny z najrýchlejších v celom Karibiku. Opravte si svoju dávku adrenalínu a vyrazte na jazdu v rýchlosti až 35 km/h.

Pre tých, ktorí sa radi hlbšie zoznámia s kultúrou, krajiny a rastlinami, môžete navštíviť Center pre ochranu životného prostredia, ktoré ponúka vzdelávací program pre všetkých návštevníkov. Práve tu sa totiž môžete dozvedieť viac o tom, ako sa chronia Jamajčania a ich príroda a ako môžete byť súčasťou ochrany týchto vzácnych miest pre tento svet a ďalšie generácie.

Na záverečnú chvíľu strávenú na Jamajke nezabudnite na skvelé chute kuchyne. Mystic Mountain ponúka mnoho rôznych reštaurácií, kde si môžete dostať všetky Jamajčanske dobroty. Taktiež môžete ísť aj trochu mimo misy a okúsiť místne obchody na okolí, kde dostanete masové množstvo suvenírov, šperkov, obuvi a aj klobúky!

Napokon, ak hľadáte novú perspektívu a dobrodružné zážitky na Jamajke, Mystic Mountain je správny výber. Okrem krásnej exotické prírody, adrenalínových jazdách a vzdelávacích programoch, si tu môžete užiť aj skvelú chuť domácej kuchyne a kvalitný odpočinok.


Najväčšia online ponuka leteniek

Garantovaná najnižšia cena

98% spokojných zákazníkov

Najvýhodnejšie lety po celom svete

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Objaviť letenky